eDarling – jak działa, jak korzystać, czym różni się od innych serwisów randkowych?

Jedną z najbardziej popularnych aplikacji randkowych w Polsce i Europie jest bez wątpienia eDarling. Według statystyk znajduje się w czołówce portali skierowanych do osób, które szukają miłości za pośrednictwem Internetu. Poniżej kilka informacji odnośnie założeń jej twórców oraz uwagi dla chcących spróbować szczęścia na eDarling.

eDarling – czym różni się od innych serwisów randkowych?

Podstawową cechą wyróżniającą eDarling jest grupa docelowa, do której skierowana jest aplikacja. Nadrzędnym założeniem jej twórców było dotarcie do osób, które szukają poważnej, długotrwałej relacji. Jest to dość nietypowe, ponieważ inne serwisy randkowe, nie przykładają do tego aż tak dużej uwagi, a ich celem jest po prostu umożliwienie zapoznania się i umówienia na randkę, często niezobowiązującą. Serwis eDarling poszedł o krok dalej skupiając społeczność, która za jego pośrednictwem pragnie znaleźć stały, satysfakcjonujący związek. Ciekawostką jest fakt, iż portal za swoją działalność zdobył wiele prestiżowych wyróżnień, które przyznawane są przez niezależne organizacje, co tylko umacnia jego pozycję.

Kolejną kwestią, która wyróżnia eDarling jest test osobowości, który należy wypełnić po założeniu konta. Test jest bardzo szczegółowy i składa się z kilku części obejmujących takie zagadnienia jak relacje z innymi ludźmi, oczekiwania wobec potencjalnego partnera oraz związku, a także cechy charakteru osoby rejestrującej się. Oczywiście samo wypełnienie testu nie gwarantuje sukcesu, aczkolwiek istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziemy osobę z podobnymi oczekiwaniami i podejściem do kwestii związku.

Jak przebiega proces doboru użytkowników? Otóż aplikacja działa na podstawie rozbudowanego systemu matematycznego, który w trakcie selekcji “paruje” osoby w oparciu o dane demograficzne, wiek, oczekiwania, preferencje oraz profil psychologiczny.

Jak korzystać z serwisu eDarling?

Pierwszym krokiem jest rejestracja i założenie profilu. Założenie konta, wypełnienie testu oraz dostęp do podstawowych funkcji serwisu jest zupełnie darmowe. Członkostwo podstawowe daje możliwość śledzenia propozycji potencjalnych partnerów oraz wysyłanie im uśmiechów, które są jednoznaczne z okazaniem im zainteresowania i chęcią nawiązania bliższej znajomości. Jeśli chcemy w pełni korzystać z możliwości serwisu, fajną opcją jest wykupienie wersji Premium, która umożliwia wysyłanie wiadomości, wgląd w zdjęcia innych użytkowników oraz w profile osób, które odwiedziły nasze konto.

Serwis eDarling wprowadził także Dział Obsługi Klienta oraz możliwość skorzystania z porad ekspertów, co jest dość innowacyjnym i ciekawym rozwiązaniem.

 

 

Dodaj komentarz