Fotka – jak działa popularny serwis społecznościowy?

Fotka to serwis stworzony przede wszystkim z myślą o osobach samotnych. Nie jest to jednak portal jedynie dla osób szukających miłości, drugiej połówki. Z serwisu korzystają także osoby chcące poznać nowych przyjaciół, porozmawiać z innymi na różne tematy. Serwis cieszy się dużą popularnością. Dziś to już kilkanaście milionów zarejestrowanych użytkowników. Oznacza to, że szanse na znalezienie bratniej duszy są naprawę duże.

Prosta rejestracja

Przygoda z Fotką zaczyna się od rejestracji i założenia konta. Proces ten jest prosty i szybki. Trwa zaledwie kilka minut. W celu rejestracji podać należy kilka podstawowych informacji. Przede wszystkim jest to login, miejsce zamieszkania, adres e-mail oraz hasło. Po rejestracji można rozpocząć już korzystanie z serwisu. Zaletą Fotki jest bardzo intuicyjny interfejs. Poruszanie się po portalu jest proste. Wszystkie interesujące nas informacje znaleźć można bardzo szybko. Po rejestracji pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest opisanie swojej osoby. Można napisać kilka słów o sobie, o swoich zainteresowaniach oraz dodać zdjęcie. Jeśli szuka się drugiej połówki, warto jest opisać cechy osoby, którą się poszukuje.

Informacje o sobie

Informacje o sobie są kluczowe. Ważne jest, aby podane informacje były przemyślane. Im więcej szczegółów się poda, tym większe jest prawdopodobieństwo, że inni użytkownicy portalu zainteresują się naszą osobą. Jak wcześniej wspomniano, z Fotki korzysta bardzo wielu użytkowników. Warto jest zatem zadbać o to, aby się wyróżnić. Pozostali użytkownicy poszukują innych osób za pomocą wyszukiwarki. Im więcej informacji poda się o osobie, tym większa jest szansa, że wyszukiwarka wskaże właśnie nasz profil innym użytkownikom. Fotka dobiera osoby wedle konkretnych kryteriów.

Dodatkowe funkcje i możliwości

Fotka oferuje swoim użytkownikom także usługę premium. Mowa tu o Klubie Gwiazd. Jakie dodatkowe funkcje można dzięki temu uzyskać? Przede wszystkim będą w Klubie Gwiazd zwiększa się limit prowadzonych rozmów z innymi użytkownikami. Dzięki temu porozmawiać można, a tym samym poznać dużo więcej osób. Dodatkowo dochodzi funkcja filtracji spamu. Użytkownicy będący w Klubie Gwiazd nie są narażeniu na dostawanie spamu do swojej skrzynki odbiorczej. To zdecydowanie wpływa na większy komfort w korzystaniu z portalu. Dodatkowo Klubowicze mają możliwość oceny profili innych użytkowników.

Rezygnacja z portalu

Z użytkowania z Fotki można zrezygnować w każdym momencie. Rejestracja nie jest w żaden sposób zobowiązująca. Konto można szybko usunąć bez żadnych konsekwencji. W tym celu wystarczy wybrać opcję usunięcia konta w ustawieniach swojego profilu.

Dodaj komentarz