Jak poderwać faceta, który nam się podoba?

Zamiast czekać na pierwszy krok chłopaka – sama zacznij go podrywać. Zobacz parę prostych trików, które pomogą ci umówić się z wymarzonym facetem.

Daj mu do zrozumienia, że nie chcesz być “tylko” koleżanką.

Często zdarza się, że mimo iż dajemy chłopakowi ewidentnie do zrozumienia, że nam się podoba – on nie wykonuje pierwszego kroku. Możliwe są w tym wypadku dwie opcje:

  • nasze sygnały nie były wystarczające
  • nasz obiekt westchnień jest nieśmiały

W obydwu przypadkach będziemy musiały zatem same zainicjować spotkanie, bądź już lekko nachalnie, dać mu do zrozumienia żeby wykonał w końcu ruch w naszą stronę. Jeżeli chcesz aby chłopak zainteresował się tobą bardziej niż innymi dziewczynami – musisz spędzać z nim jak najwięcej czasu. Zgłaszaj się z nim do różnych projektów lub spotykaj się z nim na początku “przypadkiem” w większym gronie osób. Nawet najmniej bystry facet w końcu zauważy, że widzi cię na każdym kroku i zacznie o tobie myśleć.

Jeżeli stworzysz z nim już jakąś więź – spędzaj z nim więcej czasu sam na sam. Na początku mogą to być niezobowiązujące wyjścia na kawę, bądź coś do jedzenia. Jednocześnie dbaj o miłą atmosferę i dobrze się baw.

Faceci lubią komplementy.

W tym aspekcie faceci nie różnią się zbyt wiele od kobiet. Wszyscy kochamy być doceniani i słyszeć miłe słowa od naszych najbliższych osób. Zatem jeśli następnym razem pochwali się dobrze wykonaną pracą, dobrą oceną, bądź ubierze się dla ciebie w elegancką koszulę – pochwal go. To tylko miłe słowa, ale w oczach faceta urośniesz do miana sympatycznej osoby.

Dotykaj go “przypadkowo”.

Inicjowanie kontaktu fizycznego to często jeden z lepszych pomysłów na poderwanie mężczyzny. Dotykaj go lekko, przypadkowo, ale dosyć często. Możesz np. dotykać go w ramię podczas rozmowy lub łapać się jego ręki podczas spaceru. Częsty kontakt prowadzi do silnej więzi z facetem, który na pewno po czymś takim będzie pewien, że jesteś nim zainteresowana.

Interesuj się nim.

Pytania w stylu “jak mu minął dzień” nie są może najbardziej ciekawe, aczkolwiek skutecznie zbliżają cię do mężczyzny. Jeżeli nie spotykasz się w jakimś dniu z chłopakiem “na żywo” – napisz do niego. Faceci dosyć często nudzą się wieczorami i chętnie pokonwersują z tobą za pomocą sms-ów lub messangera. Pokażesz tym, że nie tylko czekasz na inicjatywę faceta, ale również sama potrafisz zapoczątkować rozmowę, przez co facet poczuje, że równomiernie staracie się sobie przypodobać.

Nie przejmuj się porażkami.

Jeżeli nie wyjdzie ci z facetem twoich marzeń – nie przejmuj się, znajdzie się kolejny. Jedynie trening w podrywie i rozmowie z mężczyznami da ci oczekiwany skutek i prawdziwy związek z chłopakiem. Zatem próbuj i rzucaj sobie wyzwania, a któregoś dnia okaże się, że było warto!

Dodaj komentarz