Jak znaleźć partnera na Badoo?

Poszerz grono przyjaciół lub daj szanse na odnalezienie Cię dla płci przeciwnej. Badoo zrzesza prawie 500 mln użytkowników!

Najpopularniejsza aplikacja randkowa

To jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie. Zrzesza miliony użytkowników nie tylko w Polski, ale i z prawie 200 innych krajów. Badoo dostępne jest dla użytkowników komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów i smartfonów. Jest proste i przejrzyste w użytkowaniu, a dzięki jasno przedstawionym ustawieniom, cenione za prywatność. Dzięki tej aplikacji w szybki sposób poznasz kogoś fajnego w okolicy, a może nawet znajdziesz swoją druga połówkę na drugim końcu świata!

Jak to działa?

Badoo w swoich podstawowych funkcjach jest darmowe. Wystarczy założyć konto przez adres mailowy, a system po uzupełnieniu przez nas danych wyświetlał nam będzie osoby z naszej okolicy. Aplikacja powstała w 2006 roku i skupia się na dopasowywaniu osób o podobnych zainteresowaniach czy lokalizacji. Uzupełniamy w nim dane na temat naszej osoby, wstawiamy zdjęcia i sfery, które nas interesują. Następnie wyświetla nam się lista osób do nas dopasowanych i możliwość kliknięcia im serduszka lub niebieskiego znaku iks oznaczającego brak zainteresowania. Wybrać możemy interesujący nas przedział wiekowy, płeć czy zakres wiekowy. Ponadto, w trosce o swoich użytkowników, twórcy umożliwili zablokowanie pokazywania informacji wrażliwych dla wszystkich użytkowników. Możemy sami określić, kto będzie widział nasz profil. Dodatkowo, lokalizacja odnosi się jedynie do miasta zamieszkania, bez ujawniania konkretnej ulicy.

Rozmowy przez badoo

Pierwsze rozmowy we współczesnym świecie bywają zwykle krępujące. Nie wiemy od czego zacząć i co powiedzieć. Aplikacja badoo ułatwia nam to zadanie, pokazując zainteresowania i krótki opis użytkowników, a także informację, czy dana osoba jest nami zainteresowania. System “paruje” osoby na zasadzie obopólnego zainteresowania. Dzięki temu mamy pewność, że dana osoba również chce podjąć z nami rozmowę i nie odmówi nam kontaktu. A w przypadku stalkerów czy obrażania nas przez innych mamy możliwość kontaktu z administratorem w celu zablokowania danego konta użytkownika.

Ilość darmowych rozmów jest jednak ograniczona. Możemy ich mieć w jednym momencie tylko 10, za każdą kolejną trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Również możliwość kontaktu z osobą, która nie została do nas dopasowana jest dodatkowo płatna. Pomimo tych wad, jest to całkiem przyjazne miejsce, na którym, z dużym prawdopodobieństwem, poznasz kogoś ciekawego w okolicy. Niezależnie od tego, czy chciałbyś poszerzyć grono swoich znajomych czy poszukać przyszłego partnera czy partnerki życiowej

Dodaj komentarz