Tinder – czy na popularnej platformie da się znaleźć miłość?

Tinder jest jedną z najpopularniejszych na rynku aplikacji mobilnych, za pomocą których użytkownik ma możliwość znalezienia randki, przelotnej znajomości a nawet miłości na całe życie. Aplikacja od wielu lat działa już na światowym rynku i z każdym rokiem coraz większa ilość singli decyduje się pomóc szczęściu właśnie korzystając z tej oryginalnej i jakże skutecznej aplikacji

Jak działa Tinder

Tinder to aplikacja mobilna, która pozwala na dobór partnerów po wzajemnym polubieniu się. Mechanizm dobierania par osób jest niesamowicie prosty. Na głównej stronie aplikacji przedstawione są osoby zlokalizowane w miarę bliskiej odległości. Jeżeli dana osoba nam się podoba – czyli jesteśmy zainteresowani jej autorskim opisem samego siebie oraz zdjęciem, wtedy przesuwając palcem zdjęcie w prawą stronę oznaczamy tą osobę jako kogoś, kto może nam się podobać. Jeżeli natomiast nie jesteśmy zainteresowani przedstawioną osobą, przesuwamy zdjęcie w lewo. Te same osoby widząc nasz profil, mają prawo dokonać tego samego wyboru – przesunięcia zdjęcia w prawo bądź lewo w zależności od jej preferencji. Jeżeli osoba która nam się podoba również przesunie nasze zdjęcie w prawo, zostaniemy połączeni jako para. Dopiero połączone ze sobą pary mogą rozpocząć czat ze sobą. Osoby które widzimy w aplikacji są wybierane na podstawie naszych preferencji, które ustalamy w ustawieniach aplikacji. W ramach odpowiedniego ustawienia, wybieramy płeć, jaka nas interesuje, przedział wiekowy osób, które będą się wyświetlać oraz odległość od naszej aktualnej lokalizacji, w ramach której osoby się teraz znajdują.

Informacje o aplikacji

Dostęp do Tindera możliwy jest dla wszystkich osób posiadających smartfon w systemie Android lub IOS. Podstawowa wersja aplikacji jest jak najbardziej darmowa, jednak korzystając z niej jesteśmy ograniczeni kilkudziesięcioma polubieniami w ciągu doby. W momencie kiedy wykorzystamy wszystkie polubienia, będziemy musieli odczekać 24 godziny na możliwość dalszego uczestnictwa z zabawie. Decydując się na wersję premium, otrzymujemy nielimitowaną ilość polubień, które możemy wykorzystać przez nieograniczony czas. Miesięczny abonament kosztuje 33 złote, jednak jeżeli zdecydujemy się na opłacenie rocznego abonamentu, wtedy miesięczna cena wynosić będzie 26,89 PLN. Wiedząc, że mamy zamiar korzystać z tej aplikacji przez długi czas, warto zainwestować w roczny abonament.

Tinder jest aplikacją, która pomogła wielu osobom znaleźć przyjaciół, bratnie dusze lub miłość. Jeżeli nie mamy szczęścia w tych sprawach, warto wspomóc jes instalując Tindera.

 

Dodaj komentarz